Kalenner - Saison 2023-2024

Waat kennt...

02
JUN
2024

6. Jugend-Ranglescht (12-17 Joer)Ranglëscht

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

30
JUN
2024

7. Jugend-Ranglescht (12-17 Joer)Ranglëscht

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

13
JUL
2024

Congrès / Final Coupe de LuxembourgFLD

Organiséiert vun : DC Black Bear Darts

Centre Culturel "An der Eech"

4, rue Eich

L-3352 Leudelange

Waat war...

11
MAY
2024

3-4 Tour Coupe de LuxembourgCoupe

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

Start 3 Tour : 14h00

 

27
APR
2024

14. SpilldagChampionnat

20
APR
2024

7. RanglëschtRanglëscht

DC Black Bear Darts

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung ob da Plaz : 13h30 - 14h30

Start : 15h00

14
APR
2024

4 Nations-Cup BelgiumInternationalen Turnéier

13
APR
2024

4 Nations-Cup BelgiumInternationalen Turnéier

30
MAR
2024

13. SpilldagChampionnat

24
MAR
2024

5. Jugend-Ranglescht (12-17 Joer)Ranglëscht

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

23
MAR
2024

12. SpilldagChampionnat

16
MAR
2024

11. SpilldagChampionnat

09
MAR
2024

6. RanglëschtRanglëscht

DC Black Bear Darts

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung ob da Plaz : 13h30 - 14h30

Start : 15h00

02
MAR
2024

10. SpilldagChampionnat

25
FEB
2024

Landesmeeschterschaften Double Dames + Double HommesFLD

Double Dames Start : 14h00

Double Hommes Start : 14h00

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung just per Mail

Just mat Lizenz FLD

 

 

24
FEB
2024

Landesmeeschterschaften Triple Mixte + Double MixteFLD

Double Mixte Start : 15h00

Triple Mixte Start : 16h00

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung just per Mail

Just mat Lizenz FLD

 

 

18
FEB
2024

4. Jugend-Ranglescht (12-17 Joer)Ranglëscht

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung ob da Plaz : 09h00-09h30

Start 09h45

 

10
FEB
2024

5. RanglëschtRanglëscht

DC Black Bear Darts

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung ob da Plaz : 13h30 - 14h30

Start : 15h00

03
FEB
2024

9. SpilldagChampionnat

27
JAN
2024

8. SpilldagChampionnat

20
JAN
2024

1-2 Tour Coupe de LuxembourgCoupe

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

Start 1 Tour : 14h00

Start 2 Tour : +/- 17h00

13
JAN
2024

4. RanglëschtRanglëscht

Organiséiert vun : DC Never Check

Hall Omnisport

rue des écoles

L-4994 Schouweiler

Umeldung ob da Plaz : 13h30 - 14h30

Start : 15h00

07
JAN
2024

3. Jugend-Ranglescht (12-17 Joer)Ranglëscht

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

17
DEC
2023

2. Jugend-Ranglescht (12-17 Joer)Ranglëscht

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

16
DEC
2023

7. SpilldagChampionnat

09
DEC
2023

3. RanglëschtRanglëscht

DC Brooklyn Zoo

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung ob da Plaz : 13h30 - 14h30

Start : 15h00

02
DEC
2023

6. SpilldagChampionnat

25
NOV
2023

5. SpilldagChampionnat

18
NOV
2023

4. SpilldagChampionnat

11
NOV
2023

2. RanglëschtRanglëscht

FLD

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung ob da Plaz : 13h30 - 14h30

Start : 15h00

05
NOV
2023

1. Jugend-Ranglescht (12-17 Joer)Ranglëscht

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

 

28
OCT
2023

3. SpilldagChampionnat

21
OCT
2023

2. SpilldagChampionnat

14
OCT
2023

1. RanglëschtRanglëscht

DC Brooklyn Zoo

Salles des Sports

7, place des Martyrs

L-3361  Leudelange

Umeldung ob da Plaz : 13h30 - 14h30

Start : 15h00

07
OCT
2023

1. SpilldagChampionnat

30
SEP
2023

WDF World Cup 2023Internationalen Turnéier

29
SEP
2023

WDF World Cup 2023Internationalen Turnéier

28
SEP
2023

WDF World Cup 2023Internationalen Turnéier

27
SEP
2023

WDF World Cup 2023Internationalen Turnéier

26
SEP
2023

WDF World Cup 2023Internationalen Turnéier